Podpořte náš projekt Cesta do sadu
9. ledna 2020 Pro veřejnost

Podpořte náš projekt Cesta do sadu

Prosíme vás o podporu našeho projektu Cesta do sadu.

Projekt Cesta do sadu navazuje na úspěšně zrealizované projekty zaměřené na zpřístupnění zahrady CDS klientům: vysázení ovocného sadu Olgy Havlové a mobilní zahrádky - Ať vše dobré zakoření.

Projekt Cesta do sadu se zaměřuje na osoby se sníženou pohyblivostí, vozíčkáře a seniory, kteří se v tuto chvíli do sadu nemohou dostat. Pohyb i pobyt v zahradě je pro ně velmi důležitý a prospěšný, chůze po trávníku je však pro ně obtížná nebo nemožná. Proto chceme vybudovat zpevněnou cestu vedoucí do sadu.

Zpevněná cesta přispěje k bezbariérovosti a přístupnosti zahrady CDS. Umožní klientům aktivní trávení času v ovocném sadu a přinese jim příležitost k pohybu.  Budou se moci projít na čerstvém vzduchu, občerstvit se ovocem, sledovat proměny stromů v ročních obdobích, věnovat se péči o ně, odpočívat v jejich stínu. Cesta přispěje k radostnému prožívání všedních dní.

Splňte své novoroční předsevzetí žít zdravě a zhubnout - jako bonus tím přispějete na dobrou věc! Stáhněte si do mobilu aplikaci EPP, vyberte projekt Cesta do sadu Charity Svitavy a začněte se hýbat! Vaši energii ČEZ promění na peníze pro nás... pro náš projekt se můžete hýbat 1 měsíc, tak šup šup :-)

EPP_DL-letak_Charita Svitavy