Poděkování dárcům
14. července 2020 Z naší činnosti

Poděkování dárcům

Rádi bychom vyjádřili náš dík dárcům, kteří Charitu Svitavy finančně podpořili v období nouzového stavu z důvodu epidemii Covid-19.

Poděkování patří Výboru dobré vůle - Nadaci Olgy Havlové. Poskytl naší Charitě finanční prostředky na podporu Charitní pečovatelské služby, která i v době nouzového stavu zůstávala se svými klienty. Mohli jsme zakoupit benzín do charitních aut, která byla v té době ještě více vytížená než obvykle. Dále jsme pořídili ochranné pomůcky a dezinfekční prostředky.

Nadace Karel Komárek Family Foundation a Nadace pojišťovny Kooperativa nám poskytly prostředky na provoz naší organizace v době nouzového stavu.

Nadace ČEZ nám poskytla příspěvek, za který jsme mohli zakoupit šicí stroje, žehlicí prkna a materiál k šití roušek pro klienty i pracovníky naší služby, dalších sociálních služeb a veřejnost. Stroje i prkna dále slouží v naší šicí dílně pro klienty centra denních služeb.

VDV-logo-2017KKFF_Logo_CMYK_300dpi3_Kooperativa_RGBNadace ČEZ

Všem našim dárcům upřímně děkujeme! Vážíme si jejich podpory, která přišla velmi rychle a pohotově v době, kdy byla nejvíce potřeba.